Nawigacja



  • Licealiada 2016/2017

     I miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
    • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
    • I  miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt,
    • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
    • X miejsce Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Tychowo,
    • III miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
    • IV miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
    • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
    • III miejsce w Piłce Siatkowej chłopców,
    • I  miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt i awans do Regionu B w Kołobrzegu - II miejsce
    • II  miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
    • I miejsce  w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu B w Goleniowie - II miejsce
    • I miejsce  w Piłce Nożnej chłopców i awans do Regionu B w Nowogardzie - II miejsce
    • I miejsce w Drużynowych Biegach przełajowych dziewcząt i chłopców
    • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajpwych, Gryfino (dziewczęta V miejsce, chłopcy - VII)
    • I miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady, wyróżnienie - Prymus 2017
     
    Licealiada 2015/2016
     
    • II miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
    • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
    • Indywidualnie III miejsce Marcin Krzyżkowski,
    • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
    • I miejsce w Piłce Nożnej chłopców i awans do Regionu „B” w Kamieniu Pomorskim – III miejsce,
    • II miejsce chłopców w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych o tytuł „Młodego Super Siłacza2016” indywidualnie I miejsce Patrycja Kowalewska I TH, III miejsce Sebastian Piasecki II TH,
    • II miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
    • III miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
    • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
    • II miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt,
    • III miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
    • I miejsce w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu ”B” w Kamieniu Pomorskim III miejsce
    • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady wyróżnienie Prymus 2016.
     
    Licealiada 2014/2015

     
    • II miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych dziewcząt,
    • III miejsce drużynowo w Jesiennych Biegach Przełajowych chłopców
    • Indywidualnie III miejsce Michał Olszowy,
    • II miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt,
    • III miejsce Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców,
    • III miejsce w Piłce Nożnej chłopców,
    • III miejsce chłopców w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych o tytuł „Młodego Super Siłacza2014”,
    • III miejsce w Tenisie Stołowym dziewcząt,
    • IV miejsce w Tenisie Stołowym chłopców,
    • II miejsce w Piłce Siatkowej dziewcząt,
    • III miejsce w Piłce Siatkowej chłopców,
    • III miejsce w Piłce Koszykowej dziewcząt,
    • IV miejsce w Piłce Koszykowej chłopców,
    • I miejsce w Piłce Nożnej dziewcząt i awans do Regionu ”B” w Kamieniu Pomorskim II miejsce
    • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady wyróżnienie Prymus 2015.

    Licealiada 2013/2014
     
    • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt,

    • III miejsce zdobyła indywidualnie Karolina Dziemidowicz

    • III miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców

    • III miejsce chłopców w zawodach w Wielokrotnym Boju Siłowym Szkół Ponadgimnazjalnych

    • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

    • III miejsce w piłce nożnej chłopców

    • I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

    • IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt Region „B” w Kamieniu Pomorskim

    • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

    • I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

    • III miejsce dziewcząt w piłce koszykowej Region „B” w Kołobrzegu

    • I miejsce dziewcząt w piłce nożnej

    • IV miejsce dziewcząt w piłce nożnej Region „B” w Kamieniu Pomorskim

    • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych

    Licealiada 2012/2013
     
    • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt, III miejsce zdobyła indywidualnie Karolina Wlazło

    • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej chłopców

    • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

    • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

    • II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

    • III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt o puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”

    • II miejsce w ogólnej klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych

    Licealiada 2011/2012
     
    • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

    • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

    • I miejsce w piłce nożnej chłopców

    • I miejsce w szkolnej lidze LA dziewcząt

    • II miejsce w szkolnej lidze LA chłopców

    • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

    • III miejsce w tenisie stołowym chłopców

    • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

    • III miejsce w piłce siatkowej chłopców

    Licealiada 2010/2011
     
    • II miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

    • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

    • II miejsce w piłce nożnej chłopców

    • IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego chłopców

    • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego dziewcząt

    • III miejsce w piłce siatkowej chłopców[/li]

    • II miejsce w piłce siatkowej dziewcząt

    • III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt

    • V miejsce w piłce koszykowej chłopców

    • I miejsce w szkolnej lidze LA dziewcząt

    • II miejsce w szkolnej lidze LA chłopców

    Licealiada 2009/2010
     
    • I miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

    • I miejsce w Indywidualnych Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

    • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

    • III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

    • I miejsce w Piłce Nożnej Chłopców

    • IV miejsce w Międzyszkolnych Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego chłopców

    • II miejsce w Międzyszkolnych Drużynowych Mistrzostwach Tenisa Stołowego Dziewcząt

    • II miejsce w Piłce Koszykowej Dziewcząt

    • II miejsce w Piłce Koszykowej Chłopców

    • II miejsce w Piłce Siatkowej Dziewcząt

    • II miejsce w Piłce Siatkowej Chłopców

    • II miejsce Liga LA Chłopców i Dziewcząt

    • I miejsce w Piłce Nożnej w Regionie "B" Chłopców

    • IV miejsce w Piłce Nożnej Finał Wojewódzki Chłopców w Koszallinie

    • 120 punktów i II miejsce w Ogólnej Klasyfikacji Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady 2009/2010

    Licealiada 2008/2009
     
    • 3 października 2008 w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopcy zajęli I miejsce, a dziewczęta II miejsce

    • 9 października 2008 w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce

    • 20, 23, 28 października 2008 w Piłce Nożnej chłopcy zajęli I miejsce

    • 16 grudnia 2008 w Turnieju Drużynowym w Tenisie Stołowym chłopcy zajęli V miejsce

    • luty 2009 w Piłce Ręcznej chłopcy zajęli I miejsce

    • 2, 3, 9, 10 marzec 2009 w Piłce Koszykowej chłopcy zajęli III miejsce

    • 4, 5, 11, 12 marzec 2009 w Piłce Koszykowej dziewczęta zajęły I miejsce

    • 19, 24, 26 marzec 2009 w Piłce Siatkowej chłopcy zajęli I miejsce

    Licealiada 2007/2008
     
    • 9 października 2007 w Sztafetowych biegach przełajowych dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy III miejsce.

    • 23 października 2007 w szkolnej Lidze LA dziewczęta zdobyły II miejsce, chłopcy II miejsce.

    • 24 października 2007 w piłce nożnej chłopcy zajęli I miejsce. Uczniowie grali ze Szkołą Morską, LO i WZDZ - jest to pierwsza wygrana w historii szkoły. Królem strzelców został Dariusz Mączniański.

    • 11 stycznia 2008 w piłce ręcznej chłopcy zajęli I miejsce (zawody odbyły się na hali w Ahlbeck po 25-letniej przerwie).

    • 17 stycznia 2008 w Finale Regionu "B" w piłce ręcznej chłopcy zajęli III miejsce.

    • 3 marca 2008 w koszykówce chłopcy zajęli IV miejsce.

    • 27 marca 2008 w koszykówce dziewczęta zajęły I miejsce.

    • marzec 2008 w piłce siatkowej chłopcy zajęli II miejsce.

    • 3 kwietnia 2008 w Finale Regionu "B" w koszykówce dziewczęta zajęły III miejsce.

    • 27 maja 2008 w Piłce Nożnej w Finale Regionu "B" w Kamieniu Pomorskim chłopcy zajęli III miejsce.
    27.06.2017 17:17 | więcej »

Aktualności

Kontakt

  • Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu
    ul. Gdyńska 26
    72-600 Świnoujście
  • tel/fax 91 321-45-66

Galeria zdjęć